Слава Україні
+48 733 755 504
info@biz-partner.com.pl
ul. Solipska 3/5, 02-482
Warsaw, Poland
RU
Нужна консультация?
Введите свой контактный телефон, бухгалтер перезвонит Вам в течение 15 минут
Нажимая кнопку, Вы соглашаетесь на обработку данных
Wsparcie prawne dla pracodawców na temat legalizacji cudzoziemców
Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne dla pracodawców zatrudniających obcokrajowców z Unii Europejskiej i spoza UE.
Pomagamy w spełnieniu wszystkich procedur związanych z legalizacją pobytu i uzyskaniem dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy przez cudzoziemców. Zajmujemy się także wsparciem w procedurze umożliwiającej pobyt ich rodzin w Polsce. Wspierawy pracodawce w różnych skomplikowanych sytuacjach (zmiana warunkow zatrudnienia, zmiana zakładu pracy, inne)

Najczęściej wsparcie wygląda w sposób bieżących konsultacji pracodawcy w konkretnych sytuacjach zatrudnienia cudzoziemców, wybór najlepszego sposobu dla szybkiego i skutecznego zatrudnienia cudzoziemca, obejrzenie istniejących u kandydata do pracy dokumentów pobytowych, wybór metody zatrudnienia i przystąpienie do uzyskania dokumentów dla zatrudnienia.

Tak że konsultujemy pracodawcę w poprawnym podpisaniu oraz rozwiązaniu umowy z cudzoziemcami oraz prawidłowe zawiadomienie odpowiednich urzędów o podjeciu lub niepodjecie pracy, zakończeniu pracy, co jest niemal ważne przy kontrolach straży granicznej oraz pozwala unikac kary grzywny.
Mamy możliwość kontroli przebiegu zatrudnienia cudzoziemca, zawiadomienia o podjęciu pracy, kontroli za ukończeniem się dokumentów pobytowych i ich przedłużenia.